Savagear 4Play Herring Swim Jerk 13cm 21g 03-Blue Silver

Savagear 4Play Herring Swim Jerk 13cm 21g 03-Blue Silver

Ürün Kodu : 24073

Stok Yok

 

 

 

 

Suda mükemmel bir S-Eğrisi çizen 4 parçalı suni yemlerimizi hem tatlı suda hem de denizde kullanabilirsiniz. Deniz levreği ve tatlısu turnası için çok iyi bir tercih olacaktır.

GÜÇLÜ HAREKET SİSTEMİ

“Spin” hareketi sona erdiğinde, suni yem suya düşüşü sırasında güçlü bir sallanma ve yüzme hareketi sergiler ve oldukça sık karşılaşıldığı gibi, suni yemi takip eden balığın sert bir şekilde saldırmasına yol açar. Bu benzersiz hareket modeline VMS – Güçlü Hareket Sistemi adını veriyoruz.

Gerçek bir S- eğrisi çizerek yüzen bu balık 0-1,5m’den çok yavaş avlanabilir, yılın tüm aylarında trolling (sürütme) ve spinning teknikleri için oldukça uygundur.

Saptırıcı ‘Belly Up’ gerçekten kayarak hareket eden bir suni yemdir. Balığın yeme çekilmesi sırasında, yem bir yandan diğer yana kaydırılarak cezbedici bir hareket yapılır ve balığın yemi kapması ve silkinerek çekilmesi sırasında ise, yana doğru hızlı bir hareket yapılır. Bu suni yemin biçimi ve büyüklüğü yırtıcı balıkların beslendiği birçok ava benzer ve tüm yıl genelinde etkili olarak kullanılabilir. Batma sırasında, benzersiz bir takırtı sesi ile birlikte gerçekleşen büyük bir dikey sarsma hareketi gerçekten yenilikçi bir tasarımdır. Küçük Saptırıcı Belly up ile kamış ucundan gelen en küçük bir sallantıda bile, oldukça cezbedici bir karın hareketi ile balıkları en çok cezbeden bir yandan diğer yana doğru yapılan hareketi sergilemek mümkündür. “Spin” hareketi sona erdiğinde, suni yem oldukça güçlü bir sarsılma hareketi ile birlikte yavaşça suya batar -  bu hareket herhangi bir yırtıcı balık için öldürücü etkiye sahiptir. Bir “spinning” makinenin yanısıra yem sürütme makineleri (bait caster rod) ile de çok kolay bir şekilde avlanma yapılabilir.

 

 

 

Kredi Kartı Tek Çekim (%5) :57.67 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%10) :54.64 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Garanti Bankası, Akbank, YKB, Finansbank, İş Bankası, Bank Asya, Halk Bank
taksit tutarıtoplam
230.35 TL60.71 TL
320.24 TL60.71 TL
415.18 TL60.71 TL
512.14 TL60.71 TL
610.12 TL60.71 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır