Eddystone Plug Gagasız Zargana Kuyruklu Sahte Yem  ZG-01

Eddystone Plug Gagasız Zargana Kuyruklu Sahte Yem ZG-01

Sepete Ekle

 

 


Boyutlar : 12cm - 11gr

Yüzme Hareketi : Floating (Yüzen)

Gövde : Sert Plastik

Kuyruk : Soft Silikon Zargana Kuyruk
 

Gagalı olarak üretilen bu model tekneden sırtı tekniği ile kullanılmalıdır. Sığ ve Üst su balıkları için kullanıldığında 5 kulaç önüne 20-30 gr ağırlık bağlanmalıdır. Bü şekilde çekildiğinde hıza göre 50-100 cm arası dalarak yüzer. İlave edilecek her 100 gr ağırlık yaklaşık 5 mt daha dalmasını sağlar. Levrek balığı gibi motor gürültüsünden ürken balıkların avında minimum 30 kulaç geriden çekilmesi önerilir.

ENGLAND BASS, COALFISH, POLLOCK ve LING RECORDS levrek yarışmalarının rekortmeni, İngiliz Marksı Eddystone 1973 yılında geliştirdiği farklı kuyruk tasarımlarını günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Hem orak kuyruk hem de zargana kuyruk çok cezbedici şekilde haret ederek balıkların ilgisini çekmeyi başarır. Zengin renk alternatifi ile denizde ve tatlısuda kullanmak mümkündür.

Deniz avcılığında; başta Levrek olmak üzere Lüfer, Palamut, Uskumru, Turna, Baraküda, Lambuka, Zargana Azmanı gibi pek çok balığın avında kullanılabilir.Tatlısu avcılığında; Sazan, Tatlısu Levreği, Turna, Alabalık, tatlısu Kefali, Yayın gibi balıkların avında kullanmak mümkündür.

Tüm Eddystone ürünlerinde yüksek kaliteli Mustad marka iğneler kullanılmıştır. Eddyston Suni Yemleri maximum 2 Mil süratle çekilmek üzere tasarlanmıştır. Daha hızlı çekildiğinde verimli aksiyonu bozulabilir.

Kredi Kartı Tek Çekim (%3) :12.44 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%5) :12.18 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Garanti Bankası, Akbank, YKB, Finansbank, İş Bankası, Bank Asya, Halk Bank
taksit tutarıtoplam
26.41 TL12.82 TL
34.27 TL12.82 TL
43.21 TL12.82 TL
52.56 TL12.82 TL
62.14 TL12.82 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır