Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Ödemesi Kredi Kartı veya Kapıda Ödeme Sistemi ile yapılan siparişler, siparişin verildiği günden itibaren 3 iş günü içerisinde,  havale/eft  ile yapılan siparişler ise havale/eft'nin gerçekleştiği günden itibaren 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Şirketimiz Türkiye'nin en güvenilir ve hızlı teslimat yapan firmalarından olan Sürat Kargo ile anlaşmalıdır.  Kargo takip bilgileri, siparişin kargoya verildiği gün sistemimize girmiş olduğunuz email adresinize gönderilir.  

 

Kargo bedeli tüm Türkiye kapsamında  150,00 TL'ye kadar olan  siparişler için , hacmi ve ağırlığına bakılmaksızın 7,00 TL'dir. Bu bedel siparişinize ilave edilerek tarafımızca tahsil edilir ve faturanıza yansıtılır.

 

150,00 TL ve üzeri siparişlerde, tüm illerimiz için, ağırlık ve hacme bakılmaksızın kargo bedeli tarafımızca ödenir.

 

Kapıda nakit ödeme sistemi ile verdiğiniz siparişler için 5,00 TL komisyon bedeli sipariş tutarına ilave edilerek faturanıza yansıtılır.

 

Faturanıza ilave edilen kargo bedeli ve/veya kapıda ödeme komisyonu, fatura edilenden fazla dahi olsa ürünlerin kargoya teslimatı sırasında tarafımızca peşinen ödenir. Teslimat sırasında sizden hiçbir ilave masraf, komisyon, taşıma bedli vs. bedel talep edilmez.   

 

Tüm ürünler kapalı ambalaj içerisinde gönderilir. Ambalajı açılmış, zarar görmüş paketleri tutanak tanzim ederek teslim almayınız. Kargo teslim fişini imzalamadan önce ambalajı kargo görevlisinin yanında açınız. Peket içerisinde hasar görmüş, kırılmış, bozulmuş ve/veya eksik ürün varsa tutanak tanzim ederek kargoyu teslim almayınız.  Kargo fişini imzalamanız o kargoyu sağlam ve eksiksiz olarak teslim aldığınızın teyididir.  Kargo fişi imzalanmış olan ürünlerin taşıma kaynaklı hasarlarları tarafımızca tazmin edilmez, iade alınmaz ve değişim yapılmaz.

 

Ürünleriniz garantili mi?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır.  Garanti ile ilgili tüm diğer hususlar Tüketici Yasasında belirtilği şekilde uygulanır.

 

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde koşulsuz iade edebilirim?

hazirolta.com’dan satın aldığınız bir ürünü 7 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden koşulsuz iade edebilirsiniz.

 

Hangi durumlarda para iadesi alabilirim?

Sitemizden yeni satın aldığınız ürün arızalanır ve 30 iş günü içinde tamir edilmezse, dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

 

 

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Hazirolta.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın adres çubuğunda anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır